Lwów i Podole: wyjątkowa wycieczka

Polacy ze Starego Skałatu i okolic oraz ks. Rafał Chajduga zapraszają na wycieczkę do Lwowa i na Podole. Główną atrakcją wyjazdu jest kontakt z żywym człowiekiem. Korzystamy z gościnności polskich rodzin. U nich nocujemy, jemy śniadanie i kolację oraz dostajemy prowiant na drogę . Niezapomniane wrażenie gościnności gwarantowane!

Program wycieczki:

1 sierpnia (wtorek)

Godzina 8:00 wyjazd autokarem z Sosnowca. Popołudniowe zwiedzanie Lwowa – nocleg w hotelu.

2 sierpnia (środa)

Dalsze zwiedzanie miasta Lwowa, przejazd do Starego Skałata. Rozlokowanie na nocleg w domach polskich rodzin.

3 sierpnia (czwartek)

Zwiedzanie Kamieńca Podolskiego i Chocimia.

4 sierpnia (piątek)

Zwiedzanie Zbaraża, Wiśniowca, Krzemieńca i Poczajowa.

5 sierpnia (sobota)

Pobyt rekreacyjny w Tarnopolu, rejs statkiem po zalewie, powrót do Starego Skałata, spotkanie integracyjne z miejscowymi w plenerze.

6 sierpnia (niedziela)

Msza święta w kościele, powrót do Sosnowca

Cena 570 zł (370 złotych wycieczka + 200 złotych zostawiamy polskim rodzinom u których nocujemy) zawiera: transport, noclegi i wyżywienie w domach polskich rodzin, przewodnika, wejściówki do muzeum. We Lwowie cena obejmuje nocleg w hotelu ze śniadaniem. Cena nie zawiera ubezpieczenia podróżnego!

Przy zapisie należy wpłacić 200 złotych. Zwrot wpisowego tylko w przypadku rezygnacji na ponad 30 dni przed wyjazdem, albo w przypadku znalezienia innej osoby na swoje miejsce.

Przypominam że należy posiadać ważny paszport zagraniczny!!!!

Zapisy i kontakt:
Ks. Rafał chajduga