Dzieci Maryi zapraszają na zimowisko

Diecezjalny Ruch "Dzieci Maryi" zaprasza dzieci i młodzież na wypoczynek podczas ferii zimowych do Wisły w dniach 29 stycznia – 2 lutego 2018 r. Uczestnicy zakwaterowani będą w Salezjański m Ośrodku Wypoczynkowym w centrum uzdrowiska.

Oferta ośrodka:

- pokoje 2-, 3- i 4- osobowe z łazienkami,

- wyżywienie - domowa kuchnia (4 posiłki dziennie),

- dostęp do szerokopasmowego Internetu poprzez Wi-Fi,

- świetlica z TV, DVD, 2 stoły do ping ponga i "piłkarzyki".

W programie:

- wycieczki, zwiedzanie Wisły, przejażdżki wiślańską ciuchcią w ciekawe miejsca,

- rozgrywki sportowe na hali oraz sporty zimowe i kulig w zależności od warunków pogodowych, pogodne wieczory, zabawy taneczne, gry i konkursy z nagrodami.

- Zapewniamy opiekę pedagogiczną, medyczną, jak i duchową, dlatego centrum dnia stanowi Msza św., są także spotkania o tematyce oazowej oraz na wspólnej modlitwie.

Informacje i zgłoszenia: ks. Grzegorz Morawiec