Olkusz: czuwanie "Trzy namioty"

Trzy Namioty to seria czuwań zapoczątkowana w 2011 r. przez olkuskie wspólnoty. Inspiracją były słowa św. Piotra wypowiedziane na Górze Przemienienia: "Panie, tak dobrze nam tu być. Jeśli chcesz, rozbiję tu trzy namioty: dla Ciebie, dla Mojżesza i dla Eliasza" (Mt 17, 4). Zapraszamy 25 listopada o g. 19 do olkuskiej bazyliki św. Andrzeja Apostoła!

Trzy Namioty to zaproszenie do spotkania z Bogiem w Jego Kościele, w którym działa na różne sposoby:
• w swoim Słowie (stąd konferencje)
• w swoim Duchu (w modlitwie uwielbienia i wstawienniczej)
• w swoim Ciele (podczas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz najpełniej we Mszy Świętej)

Jako organizatorzy chcemy stworzyć przestrzeń do indywidualnego i wspólnotowego doświadczenia mocy i miłości Boga. Przyjdź do Namiotu Spotkania i porozmawiaj z Nim, jak z przyjacielem. On zajmie się resztą!

olkusz namioty