Zapraszamy na charytatywny koncert Piotra Rubika

Każdego dnia życie chrześcijan w Syrii jest poważnie zagrożone z powodu panującej wojny i nasilających się ataków na zamieszkałe przez nich miejscowości. Aby przyczynić się do poprawy sytuacji na Bliskim Wschodzie, Papieskie Stowarzyszenie "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" oraz Caritas Polska podjęli wspólną inicjatywę pod nazwą "Polska dla Świata-solidarni z ofiarami wojny", której celem jest uwrażliwienie polskiego społeczeństwa na biedę oraz trudną sytuację osób zmagających się z ciężarem wojny.

Projekt otrzymał aprobatę i błogosławieństwo Papieża Franciszka. Inicjatywa obejmuje organizację kilkunastu koncertów charytatywnych Oratorium Prześladowanych "Z powodu Mojego Imienia", będących wspólnym dziełem Piotra Rubika i Zbigniewa Książka.

Zapraszamy do udziału w koncercie charytatywnym
24 listopada br. w katowickim Spodku.

Cegiełki na koncert charytatywny są dostępne w siedzibie Caritas Diecezji Sosnowieckiej przy ul. Korczaka 5 w Sosnowcu. Cena cegiełki 35 zł. Ilość ograniczona.

Dochód z cegiełek przeznaczony będzie na odbudowę szkoły w Homs, aby umożliwić 1500 dzieciom syryjskim dostęp do edukacji, co jest niezwykle ważne dla przyszłości narodu Syryjskiego.

rubik caritas


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.