WITAMY! arrow Duszp. Akademickie

ks. Andrzej Żuławiński
ul. Orla 19, 41 - 200 SOSNOWIEC
zob. także www.da.sosnowiec.pl

DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO  i Oddziału Analityki Medycznej ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEG0 "LABORATORIUM WIARY"
przy parafii Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu
ks. dr Paweł Pielka
ul. Jagiellońska 2a 41-200 SOSNOWIEC
tel. (32) 292 36 15, tel. kom. 516321625
p.viator@op.pl
www.laboratoriumwiary.sosnowiec.pl

Rekolekcje akademickie Drukuj Poleć znajomemu
Autor: (każ)
18.03.2012.
Rekolekcje akademickieDuszpasterstwo Akademickie Diecezji Sosnowieckiej, parafia św. Tomasza w Sosnowcu - Pogoni i ks. Andrzej Żuławiński zapraszają studentów i nauczycieli akademickich oraz wszystkich chętnych do udziału w rekolekcjach. Odbędą się one od 18 do 21 marca.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1494

Inauguracja roku akademickiego Drukuj Poleć znajomemu
Autor: ks. Andrzej Żuławiński
19.10.2011.
Inauguracja roku akademickiegoDuszpasterstwo Akademickie Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na Inaugurację Roku Akademickiego 2011 / 2012, która odbędzie się 23 października o godz. 19.00 w kościele pw. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, ul. Orla 19. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. dr Mariusz Karaś, kanclerz Kurii Diecezji Sosnowieckiej.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1954

Duszpasterstwo akademickie przy farmacji Drukuj Poleć znajomemu
Autor: ks. Paweł Pielka / kjk
01.12.2010.
Duszpasterstwo akademickie przy farmacjiDuszpasterstwo akademickie Wydziału Farmaceutycznego i Oddziału Analityki Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego "Laboratorium Wiary" przy parafii Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu zaprasza.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3198

Duszpasterstwo Akademickie w sieci Drukuj Poleć znajomemu
26.10.2010.
Duszpasterstwo Akademickie w sieciDuszpasterstwo Akademickie Diecezji Sosnowieckiej – Tomasz ma swoją stronę internetową. Dopiero wystartowaliśmy i będziemy rozbudowywać dalej tę stronę dla pożytku społeczności akademickiej, szczególnie studentów naszej diecezji.

Komentarze (5) | Odsłon: 2962

Modlitwa oddechem duszy... Drukuj Poleć znajomemu
21.10.2010.
Modlitwa oddechem duszy...Diecezjalne Duszpasterstwo Akademickie TOMASZ zaprasza na „lekcje” w SZKOLE MODLITWY w każdą środę o godz 20.00 w Oratorium przy parafii pw. Św. Tomasza w Sosnowcu.

Komentarze (3) | Odsłon: 1922

W środku tygodnia Adoracja Akademicka! Drukuj Poleć znajomemu
19.10.2010.
W środku tygodnia Adoracja Akademicka!Zapraszamy na Akademicką Adorację Najświętszego Sakramentu w każdą środę od godz. 19.00- do 20.00 (po Mszy św. wieczornej) w parafii pw. Św. Tomasza w Sosnowcu.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1652

Konfesjonał Akademicki Drukuj Poleć znajomemu
Autor: kjk
16.10.2010.
Konfesjonał AkademickiDuszpasterz akademicki diecezji sosnowieckiej, ks. Andrzej Żuławiński zaprasza studentów, pracowników naukowych (i nie tylko) do skorzystania z Konfesjonału Akademickiego.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1761

Informator Duszpasterstwa Akademickiego Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Duszpasterstwo Akademickie / kjk
30.09.2008.