Dzieci

Dzieci Maryi zapraszają na wakacje

Zapraszamy na wakacyjną oazę organizowaną przez Diecezjalne Duszpasterstwo Dzieci Maryi do Zakopanego. W programie wspólna modlitwa i zabawa, wycieczki tatrzańskimi szlakami górskimi, zwiedzanie stolicy Tatr, kąpiele w Aqua Parku z wodami termalnymi. Termin: 6 -16 lipca 2015 r. Zgłoszenia można kierować do ks. Grzegorza Morawca, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 698 477 944.

Czytaj więcej

Dzieci Maryi na zimowych feriach w Wiśle

"Dzieci Maryi" diecezji sosnowieckiej pod przewodnictwem moderatora, ks. Grzegorza Morawca, odprawiły tygodniowe rekolekcje w Wiśle. 42-osobowa wspólnotę tworzyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Sosnowca, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Sławkowa, a także z Mysłowic.

Czytaj więcej

Zaproszenie na Powakacyjny Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi

Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w wakacyjnych turnusach oazowych oraz te, które pragną się włączyć w Diecezjalny Ruch Dzieci Maryi zapraszamy na Powakacyjny Dzień Wspólnoty do Czernej dnia 27 września. Rozpoczęcie wspólną Eucharystią w sanktuarium M. B. Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego o godz. 10.00. Chcemy spotkać się razem i wspólnie pokłonić Matce Bożej, zawierzając Jej wszystkie nasze sprawy rodzinne i szkolne. Niechaj piękno Maryi ciągle nas pociąga!

Czytaj więcej

Powakacyjny Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi

27 września w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej zgromadziły się Dzieci Maryi Diecezji Sosnowieckiej, by podziękować za tegoroczne rekolekcje wakacyjne.

 

Czytaj więcej

Dzieci Maryi razem - nie tylko na wakacjach

W 51-osobowej wspólnocie w stolicy Tatr – w Zakopanem, grupa Dzieci Maryi Diecezji Sosnowieckiej z radością przeżyła kolejny wakacyjny turnus oazowy. Rekolekcje dla dzieci z różnych miejscowości naszej diecezji poprowadził ks. Grzegorz Morawiec, opiekę wychowawczą sprawowali: s. Jozuela M. Biernat, p. Sylwia Świder, p. Bożena Fulas, p. Sebastian Redziak oraz pielęgniarka p. Halina Piórkowska. Każdy z 11 rekolekcyjnych dni spędziliśmy rozważając poszczególne tajemnice różańca św. W tej wakacyjnej szkole Maryi uczyliśmy się razem z Nią wpatrywać w Jezusa i wsłuchiwać w Jego słowa słyszane każdego dnia podczas Eucharystii.

Czytaj więcej


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.