Diecezjalne "Margaretki" pielgrzymowały do Niepokalanowa

Data dodania: 2024.04.29

27 kwietnia odbyła się Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Niepokalanowa. W 106. rocznicę święceń kapłańskich św. o. Maksymiliana Kolbego członkowie Apostolatu Margaretka modlili się za kapłanów, o nowe i święte powołania, a także w swoich intencjach.

Mszy Świętej przewodniczył ks. Bogusław Nagel, krajowy duszpasterz Apostolatu. W tym wydarzeniu nie zabrakło pielgrzymów z naszej diecezji, którzy przybyli na spotkanie z diecezjalnym duszpasterzem Apostolatu ks. Pawłem Cicirko, a także ks. Danielem Bunią. Naszą diecezję reprezentowali wierni z Sosnowca, Będzina, Czeladzi, Siewierza, Żelisławic i Targoszyc.

tekst i zdjęcia:
Agnieszka Sidełko, pielgrzymi