Feryjna integracja wspólnot z parafii w Sosnowcu-Niwce

Data dodania: 2024.02.12

Od piątku 9 lutego do niedzieli 11 lutego to czas feryjnej integracji, umacniania wspólnoty i modlitwy grup dziecięcych działających w parafii św. Jana Chrzciciela w Sosnowcu-Niwce.

Schola dziecięco - młodzieżowa wNiebogłosy i Ministranci przeżywali w Zawoi intensywny czas. Weekend feryjny bogaty był w wydarzenia. To m.in. warsztaty manualne: malowanie na szkle, pieczenie i dekorowanie pierników, cacane patchorki tj. wyroby z filcu. W sposób humorystyczny poznawali przy gawędziarzach góralach zawojskich poznawali historię terenu i najwyższego szczytu czyli Babiej Góry. Była też zabawa wodna na basenie, jak również survival w malowniczej dolinie mosorczyk.

Ks. Konrad Mruk