Olkusz: modlitwa w dzień Niepokalanej

Data dodania: 2023.12.09

8.12.2023, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny wierni parafii pw. św. Andrzeja Ap. w Olkuszu modlili się indywidualnie, w ciszy, w kaplicy wystawienia Najświętszego Sakramentu, a wspólnie, pod przewodnictwem ks. Jana Pietraszewskiego, w kościele parafialnym, przed wystawionym Panem Jezusem w monstrancji.

Tego dnia Siostry Służebniczki Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej, pracujące m.in. w tej parafii, obchodzą swoje patronalne Święto. Życzymy Siostrom Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Niepokalanej, zdrowia i wszelkich Łask Bożych. Wyrażamy wobec Sióstr wielką wdzięczność za pracę i służbę na wszystkich płaszczyznach, na których Siostry ją realizują.

Tomasz Wilczyński