"Strefa zero" zaprasza 2 czerwca

Organizatorzy konferencji "Strefa Zero" - Wspólnota Metanoia - Eucharystyczny Płomień serdecznie zapraszają 2 czerwca do Miejskiego Domu Kultury w Jaworznie-Szczakowej w godzinach 9.00-18.00.

Naszym celem jest modlitwa wspólnot, ruchów Diecezji Sosnowieckiej o sprawy naszych miast, parafii, wspólnot. Podobnie jak biblijny Nehemiasz pragniemy "odbudować mury". Chcemy tego dnia modlić się ze wszystkimi którzy chcą zmieniać otaczającą rzeczywistość. Naszym marzeniem jest byśmy stanęli tam jako "JEDNA WSPÓLNOTA" Kościoła bez względu na cele, główne założenia jakie realizujemy przez codzienną aktywność we wspólnotach, parafiach w których jesteśmy.

Na zaproszenie odpowiedzieli już członkowie kilku ruchów i wspólnot (m.in Wspólnota Trudnych Małżeństw "Sychar" z Krakowa, Odnowa w Duchu Świętym "Wieczyste Przymierze" z Krakowa, nasi przyjaciele ze sosnowieckich wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Sosnowcu, Ruchu Światło Życie). Prosimy zatem o przekazanie informacji innym ruchom, wspólnotom.

Szczegóły na stronie http://www.metanoia.priv.pl

Krzysztof Demczuk