Ku wolności - spotkanie z A. Wojciechowskim

Jednym z największych darów Boga, które otrzymałeś jest Twoja wolność. To dzięki niej możemy rozeznawać i podejmować decyzje. Jesteśmy wezwani aby stać na straży swojej wolności. Pośród rzeczywistości, które próbują nam ją odebrać znajdują się czynniki emocjonalne, psychologiczne, wynikające bądź z naszych naturalnych uwarunkowań, bądź z historii naszego życia. Chcemy stanąć ponad nimi! Wyrusz z nami ku pełnej wolności- zapraszamy Cię na spotkanie z Andrzejem Wojciechowskim, z którym poznamy wpływ życia w środowisku osób uzależnionych na myślenie, emocje i decyzje dorosłych mężczyzn. Przyjdź, by żyć pełnią wolności w Chrystusie.

Miejsce spotkania - DCNE ul. Kraszewskiego 25 Sosnowiec (salki parafii Chrystusa Króla)
Czas - 5 października g. 20
Przed konferencją zapraszamy na Mszę św. o g. 18 oraz adorację Najświętszego Sakramentu

Andrzej Wojciechowski - mgr psychologii, ekspert Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie, certyfikowany specjalista w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych, członek The European Society for Prevention Research i European Public Health Association, wykładowca w Studium Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Społecznościach Lokalnych "Strategia" w Warszawie i w Powiatowej Szkole Liderów Młodzieżowych w Mikołowie. Absolwent Szkoły Trenerów przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Autor wielu publikacji prasowych i artykułów w "Świecie Problemów" i innych czasopismach.

droga ku wolnosci


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.