Poetycki poranek o Zmartwychwstaniu

"CHRYSTUSOWI był potrzebny Ogród Oliwny, Judasz, Kajfasz (...) Krzyż (...)Golgota. Śmierć i Grób – by mógł powiedzieć o swojej Miłości do każdego z nas, by dać nadzieję, która staje się pewnością, że jest ZMARTWYCHWSTANIE" – prawdę o takiej Miłości Chrystusa do ludzi i Zmartwychwstaniu przekazali w Technikum nr 6 uczniowie, którzy 12 kwietnia przygotowali przedstawienie słowno-muzyczne z elementami pantomimy z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Pokazali, że Chrystus umacnia wiarę każdego z nas, dodaje odwagi w przezwyciężaniu trudności i słabości w codziennym życiu.

Przypomnieli o Jego bezgranicznej i oddanej Miłości. Uświadomili, że powinniśmy dostrzegać ją w każdym człowieku. Wspólne świętowanie było również okazją do wręczenia przez Dyrektora szkoły Zbigniewa Zalasa ponad trzydziestu uczniom dyplomów i upominków za osiągnięcia w zakresie działalności szkolno-katechetycznej. Nie zabrakło wspólnych życzeń i symbolicznego poczęstunku.

Opiekunowie:
Edmund Grobelny, Bożena Fulas


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.